Warning: Declaration of Suffusion_MM_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /DISK2/WWW/plsql.cz/www/wp-content/themes/suffusion/library/suffusion-walkers.php on line 0
Feb 072014
 

Dneska krátká zpráva – k dispozici na vyzkoušení (na stažení jsem nenašel) je Oracle Application Express 5.0 Early Adopter 1.  Oracle prezentuje jednu hlavní, za to zásadní, novinku – Page Desinger. Což se dá představit jako takové WYSIWYG. Hodně líbí – jestli se s něčím člověk vzteká nyní v APEXu, tak je to pozicování regionů.  Možnost vyzkoušt si to je zde: Oracle Application Express 5.0 Early Adopter 1.

Rozepsal jsem zde nějakou serii článků o vývoji cvičebního logu a i když nyní nemám moc času, určitě budu brzy zase pokračovat, zvlášť po tom, co jsem si prozatimní excel smáznul a přišel o měsíční log cvičení :D. Každopádně pro mě to znamená, že tyto články budu vést bez jakéhokoliv grafického návrhu, až bude 5.0 na stažení tak se to dokrášlí. A rovnou slibuji tedy článek o instalaci Apex 5.0 na Oracle 12c, který se určitě bude hodit ;)

 Posted by at 21:51