Warning: Declaration of Suffusion_MM_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /DISK2/WWW/plsql.cz/www/wp-content/themes/suffusion/library/suffusion-walkers.php on line 0
Apr 062013
 

Dnes po delší odmlce alespoň tip na jednu knihu Secrets of the Oracle Database. I když velice rád mám oficiální dokumentaci, kterou má Oracle jako jednu z nejlepších - navíc nyní vylepšovanou o videa s tutoriálama a nově i s příklady. Jediné, co trošku kazí dojem je, že když vyťukáte adresu, kde by člověk čekal dokumentaci k Oracle 12c, tak je tam nehezká hláška, že beta dokumentace není pro každého..

Ale zpět ke knize Secrets of the Oracle Database - kniha je z vydavatelství Apress, což je vydavatelství, které o Oracle (a nejen o něm) vydává odborné knihy, což je takový unikát o proti tisíci knih popisující stále dokola funkci SUM() a UNION ALL.. Apress jde jinou cestou a vydává knihy, které často napsali velikánové typu Lewis, či Kyte a typicky se celá kniha věnuje jen jednomu tématu a hodně do hloubky (CBO, Indexy apod. jsou samostatné knihy).

Secrets of the Oracle Database od Norberta Debese se věnuje tomu nejzajímavějšímu – nedokumentované, skryté a tajné funkcionality Oracle. Zkryté parametry, fixed X$ pohledy, utility typu ORADEBUG atd.

Secrets of the Oracle Database

Secrets of the Oracle Database

http://www.apress.com/9781430219521

ISBN13: 978-1-4302-1952-1
Stran: 450

 Posted by at 12:41

 Leave a Reply

(required)

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>