Warning: Declaration of Suffusion_MM_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /DISK2/WWW/plsql.cz/www/wp-content/themes/suffusion/library/suffusion-walkers.php on line 0
Jul 182013
 

Letos jsem se těšil na spoustu nové muziky, těch kapel u kterých to vypadalo na nové CD bylo docela dost – Skyfire, Lunatica, Northland, Crimfall, Beneath The Sky a především Wintersun s albem Time II. A nějak slavně to zatím nevypadá u žádné z nich, Wintersun už dokonce potvrdil odsun Time II. na rok 2014. Takže na song The Way Of The Fire si počkám další rok. Pro nás nedočkavé máme od autora toho songu alespoň 12 sekund podobné melodie v písni Iron na stejnojmeném albu skupiny Ensiferum z roku 2004, kde Jari působil předtím ;)

Nové album však letos vypadává Powerwolf – Preachers of the Night. A to přesně dnes 19.července 2013. A navíc tu 28.října mají koncert v Nové Chemlnici – je to tam šíleně malé, takže při troše štěstí tam uhoříme ;) A nezapomeňte se na koncert namalovat! K albu bylo uveřejněno video k písni Amen and Attack:

A když už jsme u té muziky – Never Say Die Tour 2013 bude 15.řijna v Praze. Kamarád se tam těší na Emmure, já se těším na MissMayI.

Tak to bylo ze světa muziky, příště zase Oracle ;)

 Posted by at 21:41

 Leave a Reply

(required)

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>