Warning: Declaration of Suffusion_MM_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /DISK2/WWW/plsql.cz/www/wp-content/themes/suffusion/library/suffusion-walkers.php on line 0
Jul 232013
 

Není to tak dlouho, co jsem tu měl tip na webinář o novinkách v 12c na stránce Skillbuilders.com. Probíralo se pochopitelně jen pár novinek dvanáctky – nejzajímavější byl asi hned v úvodu nový parametr THREAD_EXECUTION , který umožní spouštění background procesů jako thready místo toho, aby byly spuštěny jako proces na úrovni OS. Na Unix/Linux, na Windows to tak fungovalo již dříve a zde se žádná změna nekoná. Další zajímavou ukázkou byl přesun datových souborů z Oracle v ONLINE módu.

Kolega, který mi na seminář upozornil mi doporučil se na Skillbuilders.com registrovat, protože se tam čas objeví nějaký free webinář. A měl pravdu, dnes mi přišly dva linky na free semináře, tedy:

25.července od 19:00 do 20:00 - APEX Listener:  Options and Deployment

a

30.července od 19:00 do 20:00 Oracle Advanced SQL Seminar Series: Regular Expressions

U obou je nutné se registrovat/přihlásit. Pro mě bude určitě zajímavější APEX -  regulerní výrazy jsou vcelku používaná featura, takže je člověk tak nějak zná a podle agendy se nebude mluvit o MATCH_RECOGNIZE , což jsem objevil jako jedinou větší featuru týkajících se regulerních výrazů v nové verzi DB ;)

 Posted by at 21:49

 Leave a Reply

(required)

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>