Warning: Declaration of Suffusion_MM_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /DISK2/WWW/plsql.cz/www/wp-content/themes/suffusion/library/suffusion-walkers.php on line 39
Dec 212013
 

Myslím, že je na čase na tomto blogu uzavřít tento rok. Nepředpokládám, že bych si našel čas napsat nějaký další post do konce roku. Každopádně letošní rok byl velice bohatý – dostali jsme novou verzi databáze Oracle 12c se spoustu novými vlastnostmi a následující rok(y) je na nás si je pořádně prozkoušet, procvičit a používat. Možná bych si tipnul, že taková definice funkce v selectu bude patřit k těm nejoblíbenějším novinkám ;). Mimo Oracle 12c udělal Oracle ještě velký pokrok v APEXu a hodně velký pokrok udělal i v SQL Developeru. Novinka za novinkou. Na stranu druhou v roce 2014 těch novinek nebude moc. Takže bude na nás zpracovávat to, co vydal Oracle letos. Nově je v dokumentaci databáze nové pdfko s názvem  SQL Tunning guide. Oracle přesunul nějaké kapitoly z jiných pdfek a vytvořil kompletně nový manuál věnující se SQL Tunningu, dokumentace a funkcionalita  TimesTen nám také narostla.

Ze světa muziky to letos bylo plodné především na koncerty (Powerwolf, Heaven Shall Burn, 2x Bleed From Within , Dying Fetus..). Ohledně alb jsme dostali Uprising od Bleed From Within a Preachers of the Night od Powerwolf, to je myslím vše. Suicide Silence mají nového zpěváka a jsou zpět, což je mazec! Ovšem se skupinou CrimFall se rozloučila Helena :/.
V roce 2014 čekám album Wintersun Time II a pevně věřím, že se po 6ti letech dočkám písně The Way Of The Fire, dále snad něco vydá deathcorová legenda Beneath The Sky a posunuté EP/album Skyfire se snad také vejde do roku 2014, malá ochutnávka: zde . S koncerty 2014 ještě nevím, zatím mi zaujalo na konci února Born Of Orsis.

Jinak ohledně mých cílů na 2013 – ještě pořád bojuju, ale už je to jen takové pleskání polomrtvé ryby na souši, už nyní mohu říct, že jsem ze svých vytyčených cílů nesplnil hodně. A že jsem měl čas a fakt jsem makal :/. Mohl bych to svádět na hodně vysoké cíle, špatně odhadnutá novoroční předsevzetí či zranění a postoupnou změnou priorit. Ale nemá cenu si něco nalhávat - a prostě si stoupnout před zracadlo a říct si FAIL.

 Posted by at 18:23

 Leave a Reply

(required)

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>