Warning: Declaration of Suffusion_MM_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /DISK2/WWW/plsql.cz/www/wp-content/themes/suffusion/library/suffusion-walkers.php on line 0
Jun 212014
 

Ahoj, nedávno se mi stala taková nepříjemná věc, kterou bylo upgrade php verze od mého hostingu, což vedlo na rozhození v IE a na čínské znaky v Chromech, Firefoxech a jiných náhrážkách.  Když už jsem musel řešit upgrade PHP, rovnou jsem se rozhodl upgradovat i verzi WordPressu a tudíš přecházím i na nové theme. Vybral jsem něco trošku jiného, tak se snad bude líbit ;)  Což berte jako omluvu za předchozí dny a možná i budoucí, kdy to budu trošku upravovat a ohýbat podle svého gusta.  Jsem ted trošku busy, ale napíšu jsem teda i v pruběhu toho nějaký ten článek – i když jsou měsíce, kdy blog vypadá mrtvě, tak normálně žiju, nic mi nepřejelo.

Dále jsem zavřel komentáře ke všem článkům. Se změnou template by to mohlo vypadat na nedemokratický režim. Pravdou však je, že počet spamových viagra komentářů (i tisíce denně) již přerostl rozumnou úroveň a já jsem se svou prostatou vcelku spokojen.. pokusím se implementovat nějěký human-check a komentáře zase otevřít.

 Posted by at 11:20

  2 Responses to “Blog.. novinky..”

  1. komentáře fungují, design je dobrý a na human check jsem odpověděl Solaris… všechno jak má být

  2. No, humacheck má připravené políčko a ještě jsem se nedostal k tomu ho oživit :( Upgradoval jsem wordpress a tak nějak jsem ještě doufal a čekal, že se tim spamy (aktuálně m(xxk) příspěvků..) vyřeší a evientně ne.

    Jinak Tvuj příspěvěk jsem schválil již před lety nějaký, takže pro Tebe to již ve wordpressu schvalovat nemusím ;)

 Leave a Reply

(required)

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>